Księża pracujący w naszej parafii.

PROBOSZCZOWIE

 

Ks. Piotr Walasz od 28.11. 1999 - 14.07. 2006 r.

Ks. Zbigniew Stradomski od 15.07.2006 - 23.08.2010 r

Ks. Robert Drążek od 24.08. 2010 -

 

 

 

 

WIKARIUSZE

 

Ks. Andrzej Łamasz od 24.08. 2001 - 26.06. 2005 r

Ks. Bogusław Folusiewicz od 27.06.2005 - 22.08.2008 r

Ks. Zbigniew Szymański od 23.08.2008 - 26.08. 2011 r.

Ks. Ryszard Płatek od 27.08. 2011 - 19.08. 2016 r.

Ks. Mariusz Michalski od 25.08. 2016 -